Sprzedaż motocykli z pakietem gwarancyjno-serwisowym

Własny motocykl i żadnych zmartwień!
Kup u nas motocykl, a dodatkowo będziesz miał możliwość wykupienia pakietu gwarancyjno-serwisowego. Dzięki niemu nie będziesz musiał przejmować się kosztami napraw ani serwisu.

Jak to działa?

  1. Kupujesz motocykl z naszej oferty, lub sprowadzamy motocykl na Twoje zamówienie.
  2. Przygotowujemy dla Ciebie motocykl tak, aby bezawaryjnie służył przez cały sezon – w ramach wykupionego pakietu, bez dodatkowych kosztów
  3. Jeśli jednak przydarzy się awaria, naprawimy Twój motocykl, a na czas naprawy udostępnimy jeden z naszych motocykli z wypożyczalni – także w ramach pakietu, bez dodatkowych kosztów.
  4. Na koniec sezonu poprosimy o dostarczenie motocykla do naszej siedziby – przezimujemy Twój pojazd i przygotujemy do kolejnego sezonu – oczywiście wszystko w ramach pakietu.

Szczegółowe warunki :

  • do programu kwalifikują się jedynie motocykle zakupione u nas, tzn. od firmy Mobirem.
  • program obejmuje przygotowanie, serwisowanie i naprawę usterek mechanicznych motocykla z wyłączeniem części eksploatacyjnych: opon, łańcucha napędowego, sprzęgła oraz tarcz i klocków hamulcowych
  • maksymalny czas wynajmu motocykla zastępczego wynosi 7 dni
  • minimalny czas trwania programu to 6 miesięcy. Po tym czasie umowa przechodzi na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Cena: 199 zł brutto / miesięcznie

Zapraszamy do kontaktu, tel: 531-574-474